bn1

Benefiční koncert pro Krtka

04.11.2016

Benefiční koncert, který pořádáme, spolu s Nadačním fondem dětské onkologie Krtek se bude konat, první adventní neděli, tj. 27. 11. 2016 v kulturním centru Semilasso. Pomozme společně těm, kteří náš dobrý skutek potřebují.

V loňském roce se vybralo 305 293 Kč, peníze byly použity na osobní diagnostiku s personifikované vakcíny.  Benefiční koncert přišlo podpořit přes 550 návštěvníků, kteří si mohli poslechnout a zazpívat vánoční písně nebo se zaposlouchat do známých muzikálových skladeb z pohádky Ledové Království a muzikálu Vlasy v podání Hany Holišové, Roberta Jíchy, Viki Matušovové, Martiny Severové, Aleše Slaniny, Lukáše Vlčka a Jana Brožka.

Letošní rok bude ve znamení otevřených srdcí a pomoci. Pojďte a připojte se k nám. Pomáhat se dá dobrým slovem, skutkem i činem.

Nadační fond dětské onkologie Krtek zajišťuje dovybavení pracovišť Kliniky dětské onkologie, přispívá na výzkum, vzdělávání lékařů a zdravotnického personálu. Čas hospitalizace se snaží dětem zpříjemnit vybavením herny, umožněním komunikace na sociálních sítích, zajištěním vhodného kulturního programu nebo návštěvou zajímavých hostů. Tato činnost není financována zdravotními pojišťovnami, náklady jsou v plné výši pokrývány ze zdrojů nadačního fondu Krtek. Dále zajišťuje zapůjčení léčebných pomůcek a podpůrných přístrojů. Pro vyléčené děti pořádá spoustu akcí např. letní a zimní tábor, rodinné víkendy, návštěvu ZOO a mnohé jiné. Po fyzicky i psychicky náročné léčbě si to děti jistě zaslouží.

Odkaz na reportáž o koncertě naleznete zde.

Zpět

         Mají nás rádi!

klienti