bn1

Svátek seniorů

  • Série akcí pro seniory
  • Realizujeme při příležitosti Mezinárodního dne seniorů
  • Venkovní akce nebo vnitřní akce „koncertního typu“
  • Vystoupení známých osobností
  • Akce jsou realizovány v různých rozsazích od akce v Brně na náměstí Svobody (návštěvnost cca 18 000 osob), po komorní akce v kulturních domech v menších městech
  • Zajišťujeme kompletní technické vybavení – pódiu, ozvučení, sezení, toalety, pořadatelská služby
  • Zajišťujeme kompletní propagaci akce – plakáty, billboardy, mediální propagace
  • Tvorba a provoz webových stránek
  • Doprovodné aktivity – koncerty, filmové projekce, výtvarné dílny, občerstvení...

Od roku 2011 se snažíme iniciovat tradici oslavy Mezinárodního dne seniorů. V rámci našeho projektu organizujeme oslavy tzv. Svátku seniorů. Naším cílem je podpořit postavení seniorů ve společnosti a poděkovat za jejich přínos celé naší společnosti. Postupně se nám daří získávat pro tuto myšlenku více partnerů z řad měst a obcí a ziskových i neziskových organizací. O vzrůstajícím zájmu o tuto akci svědčí rostoucí počet míst, kde je Svátek seniorů organizován a také zvyšující se počet návštěvníků jednotlivých akcí. Svátek seniorů můžeme zorganizovat také ve Vašem městě, nebo můžeme zorganizovat podobnou akci pro Vaši společnost.

Bližší informace naleznete na internetových stránkách projektu.

Na projekt

Zvládneme i váš projekt

Specializujeme se na projekty orientované na seniory a rodiny. Jsme koordinátorem projektu Rodinné pasy, do kterého je zapojeno více jak 130 tisíc rodin. Jsme nositelem projektu Senior Pas, který využívá více jak 200 tisíc seniorů. Realizace těchto aktivit zahrnuje řadu dílčích činností, které rádi zrealizujeme i pro Váš projekt. Potřebujete vytvořit mediální kampaň, zpracovat a vyrobit časopis, zrealizovat venkovní akci? Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme i půjčovné různého vybavení na akce – trampolíny, pivní sety, stany.

Kromě projektů pro výše uvedené cílové skupiny realizujeme také konference různého rozsahu, venkovní pódiové akce (koncerty, veřejná vystoupení, promo kampaně). Zrealizujeme Váš firemní večírek, nebo jakoukoliv jinou firemní či soukromou společenskou akci, v jakémkoliv rozsahu.

Jméno a příjmení:*
E-mail:*
Telefon:*
Váš dotaz:*

         Mají nás rádi!

klienti